261. 19. századi és modern festmények > Két fej, 2000

471. Lossonczy Tamás (Budapest, 1904 - Budapest, 2009)

Két fej, 2000

olaj, vászon

50*50 cm

j.b.l.: Lossonczy Tamás 2000; ho.: ajándékozási felirattal

keret nélkül