471. Lossonczy Tamás (Budapest, 1904 - Budapest, 2009)
Két fej, 2000
olaj, vászon
50*50 cm
j.b.l.: Lossonczy Tamás 2000; ho.: ajándékozási felirattal
keret nélkül