261. 19. századi és modern festmények > Városrészlet

576. Mednyánszky László báró (Beckó, 1852 - Bécs, 1919)

Városrészlet

ceruza, papír

255*355 mm

j.j.l.: Mednyánszky... és hagyatéki bélyegző