261. 19. századi és modern festmények > Atomágyú felállítása

556. Kondor Béla (Pestlőrinc, 1931 - Budapest, 1972)

Atomágyú felállítása

rézkarc, papír

165*240 mm

j.j.l.: Kondor Béla; b.l.: 50/15