244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Evőeszközkészlet, 12 személyes

1142. Evőeszközkészlet, 12 személyes

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "HA" mesterjegy, angol vágott fazonú nyelek, Hugo Moser solingeni pengék kis késekben cserélve, 2 db tálaló szaru felső résszel, jó állapotban, eredeti fa dobozában, kulccsal, szaru tálalók sérültek, apró hibával, össz.: 105 db

Ntto.: 4454 g