1015. Vesztróczy Manó (Újpest, 1875 - Budapest, 1955)
"Kőkapu" (Városkapunál), 1918
olaj, vászon
95,5*86 cm
j.j.l.: Vesztróczy 1918
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 237. kép; Feltehetően kiállítva: Paál László Társaság Első Kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1923. május (kat. 174. Kőkapu)