1004. Elekes Engel Marianne (működött a 20. sz. első felében)
„A Balaton Kenesénél”, 1930
olaj, vászon
45,5*60,5 cm
j.j.f.: EM
Kiállítva: Független Művészek Társasága III. Kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1930. október (kat. 40.)