990. Raffin, Léon (Párizs, 1906 – Orléans, 1996)
Baszk tengerpart, 1930-as évek
olaj, vászon
50,5*61 cm
j.j.l.: Léon Raffin
Kiállítva és reprodukálva: Jelenkori francia festőművészek kiállítása, Budapest, Gróf Almásy-Teleky Éva Művészeti Intézete, 1943. szeptember 26-október 10. kiáll. kat. XXX. tábla, kat. sz. 97. és Saphier aukció, 1998. kat. sz. 105.