264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Baszk tengerpart, 1930-as évek

990. Raffin, Léon (Párizs, 1906 – Orléans, 1996)

Baszk tengerpart, 1930-as évek

olaj, vászon

50,5*61 cm

j.j.l.: Léon Raffin

Kiállítva és reprodukálva: Jelenkori francia festőművészek kiállítása, Budapest, Gróf Almásy-Teleky Éva Művészeti Intézete, 1943. szeptember 26-október 10. kiáll. kat. XXX. tábla, kat. sz. 97. és Saphier aukció, 1998. kat. sz. 105.