264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Vörös hajú lány portréja, 1953

1139. Schönberger Armand (Galgóc, 1885 - Budapest, 1974)

Vörös hajú lány portréja, 1953

olaj, vászon

50,5*40,5 cm

j.j.f.: Schönberger Armand 1953

Feltehetően kiállítva: Schönberger Armand festőművész kiállítása, Budapest, A Műcsarnok Kamaraterme, 1958. (kat.sz.n., Vöröshajú leány, 1953)