1139. Schönberger Armand (Galgóc, 1885 - Budapest, 1974)
Vörös hajú lány portréja, 1953
olaj, vászon
50,5*40,5 cm
j.j.f.: Schönberger Armand 1953
Feltehetően kiállítva: Schönberger Armand festőművész kiállítása, Budapest, A Műcsarnok Kamaraterme, 1958. (kat.sz.n., Vöröshajú leány, 1953)