1140. Szilágyi István (Gyula, 1896 - Gyula, 1945)
Csendélet kaláccsal
olaj, vászon
49*69 cm
j.j.l.: Szilágyi I.; ho.: kiállítási cédula
Kiállítva: Szilágyi István emlékkiállítás, Gyula, Corvin János Múzeum - Dürer Terem, 2006. június 23-augusztus 13.; Reprodukálva: Szilágyi István, szerk. Durkó Károly, Gyulai Évszázadok Alapítvány kiadása, é.n. 102. o.