264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Csendélet kaláccsal

1140. Szilágyi István (Gyula, 1896 - Gyula, 1945)

Csendélet kaláccsal

olaj, vászon

49*69 cm

j.j.l.: Szilágyi I.; ho.: kiállítási cédula

Kiállítva: Szilágyi István emlékkiállítás, Gyula, Corvin János Múzeum - Dürer Terem, 2006. június 23-augusztus 13.; Reprodukálva: Szilágyi István, szerk. Durkó Károly, Gyulai Évszázadok Alapítvány kiadása, é.n. 102. o.