264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Patakpart híddal, 1957

1162. Török György jelzéssel

Patakpart híddal, 1957

olaj, vászon

65*90 cm

j.j.l.: Török György 1957