264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Krumplihámozó, 1935

1100. Áldozó József (Himód, 1892 – Budapest, 1983)

Krumplihámozó, 1935

olaj, karton

57*42 cm

j.j.l.: Áldozó József 1935