264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Boxmeccs, 1970

1099. Rózsahegyi Jenő (működött a 20. sz. első felében)

Boxmeccs, 1970

olaj, vászon

50*60 cm

j.j.l.: R. J. 1970

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 15. kép