1099. Rózsahegyi Jenő (működött a 20. sz. első felében)
Boxmeccs, 1970
olaj, vászon
50*60 cm
j.j.l.: R. J. 1970
Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 15. kép