264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Műteremben, 1927

980. Erdélyi Mihály (Szeged, 1894 - Szeged, 1972)

Műteremben, 1927

olaj, rétegelt lemez

62*47 cm

j.j.l.: Erdélyi M. 1927