264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Városrészlet mozdonnyal

1103. Magyar festő, 20. sz. eleje

Városrészlet mozdonnyal

olaj, vászon

28*84,5 cm

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 71. kép, keret nélkül