264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Fiúcska portréja, 1933

1217. Karla Irma (működött a 20. sz. első felében)

Fiúcska portréja, 1933

olaj, falemez

64,5*50 cm

j.j.l.: Karla I. 33