264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Férfi portré

1152. Monáth Márta (működött a 20. sz. első felében)

Férfi portré

olaj, karton

70*50 cm

j.n., h.o.: Asztali csendélet vázlat