1142. Basch Edit (Budapest, 1895 - ?, 1980)
„Kutyás nő”
olaj, vászon
72*59,5 cm
j.n., h.o.: Új Magyar Képtár letéti cédula
BÁV 98/284, Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 12. kép