982. Haranglábi Nemes József (Nagyvárad, 1889 - Budapest, 1976)
Velencei részlet
olaj, vászon
46*55,5 cm
j.j.l.: J. de Nemes
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 88. kép