264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Tehenek a vízparton

1157. Gömöri János jelzéssel, 20. sz. első fele

Tehenek a vízparton

olaj, vászon

56,5*75,5 cm

j.j.l.: Gömöri János