264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > IX. Pius pápa villája Anzióban, 1907

1062. Rátz Péter, Tagyosi (Császló, 1879 - Nagypeleske, 1945)

IX. Pius pápa villája Anzióban, 1907

olaj, vászon

100*123 cm

j.j.l.: Rátz 907 Anzio Villa Pio IX.