1062. Rátz Péter, Tagyosi (Császló, 1879 - Nagypeleske, 1945)
IX. Pius pápa villája Anzióban, 1907
olaj, vászon
100*123 cm
j.j.l.: Rátz 907 Anzio Villa Pio IX.