264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Üvegablak terv

1258. R. M. R. monogrammal, 20. sz. eleje

Üvegablak terv

akvarell, tus, papír

630*620 mm

j.j.l.: R.M.R. ligatúrás