264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
1241-1260
[1261-1279]
Magyar festő, 20. sz. eleje
Szobabelső
1241. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Hölgyportré
1242. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Keresztrefeszítés
1243. tétel
Orosz festő
Flamenco, 1985
1244. tétel
Szirmai Ili, Marsovszky Miklósné
Önarckép, 1929
1245. tétel
Magyar festő
Lány kendővel, 1960
1246. tétel
Frank Magda
Kalapos férfi
1247. tétel
Szantruček Jenő
Vitorlások
1248. tétel
Magyar festő
Párizsi részlet, 1922
1249. tétel
Czóbel Béla
Szentendrei részlet
1250. tétel
Vágtató lovak
1251. tétel
Ruttkay György
Tél, 1959
1252. tétel
Kmetty János
Padon ülők
1253. tétel
Ripszám Henrik, ifj.
Japán lány, 1935 körül
1254. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Jelenet
1255. tétel
Barna Miklós
Párizsi koldus, 1922
1256. tétel
Magyar festő, 20. sz.
Makk hetes
1257. tétel
R. M. R. monogrammal, 20. sz. eleje
Üvegablak terv
1258. tétel
Zemplényi Magda
Meseillusztráció
1259. tétel
G. H. T. monogrammal, 1900 körül
Meseillusztráció
1260. tétel
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
1241-1260
[1261-1279]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS