264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
1181-1200
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1279]
Körmendi Frim Ervin
Alvó nő, 1930 körül
1181. tétel
Lehel Mária
Csendélet kék vázában, 1931
1182. tétel
Hegedűs Ella, Moskovits Árpádné
Női portré
1183. tétel
Grapa, Maria jelzéssel, 20. sz. második fele
A zongoratanárnő
1184. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Sárga kalapos kislány portréja
1185. tétel
Szurcsik János
Lányka, 1959
1186. tétel
Saran jelzéssel
Csendélet bokályban, 1962
1187. tétel
Járitz Józsa
Portré karbatett kézzel, 1935 körül
80*63 cm
1188. tétel
Kacziány Regner Adrienne
Japán anya, 1933
1189. tétel
Pilmayer Péter
Csíkos mellényes lány
1190. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Mária a kisdeddel
1191. tétel
Hetényi Tibor
Pásztor
1192. tétel
Német Miklós, Csepeli
Csendélet
1193. tétel
Hetényi Tibor
Asszony kecskékkel
1194. tétel
Járitz Józsa
Szőke és vörös akt, 1930-as évek
1195. tétel
Tallós Prohászka István
Májusfa állítás
1196. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Aktok a szabadban
1197. tétel
Crouy Chanel László
Mediterrán kalapos férfi
1198. tétel
Hetényi Tibor
Kútnál
1199. tétel
Sárpataky László
Pihenő akt
1200. tétel
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
1181-1200
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1279]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS