264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap
[901-920]
[921-940]
941-960
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1279]
Kunffy Lajos
Felesége portréja, 1913
941. tétel
Kunffy Lajos
A művész felesége, 1900 körül
942. tétel
Kunffy Lajos
Kislány portré
943. tétel
Kunffy Lajos
Leányportré
944. tétel
Csabai - Wágner József
Falurészlet templomba menőkkel
945. tétel
Magyar festő
Pipázó paraszt, 1934
946. tétel
Hanna Mela
Falusi mulatság, 1930
947. tétel
Metykó Gyula
Cirkuszi forgatag, 1930-as évek
948. tétel
Rozs János
Dinnyeevők, 1938
949. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kecskeméti Kálvária
950. tétel
Közép - európai festő
Templom előtt, 1920 körül
951. tétel
Endrédy György
Falurészlet, 1938
952. tétel
Donát Klára jelzéssel
Kertrészlet, 1949
953. tétel
Zemplényi Magda
Piros háztetők, 1934
954. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Mezei munkák
955. tétel
Schossberger Klára
Felhős táj
956. tétel
Lázár Mária
Kúria kertje
957. tétel
Kelemen József
Utcarészlet
958. tétel
Pogány jelzéssel, 20. sz. eleje
Utcarészlet
959. tétel
Schwarz jelzéssel, 20. sz. eleje
Putrik
960. tétel
[901-920]
[921-940]
941-960
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1279]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS