1158. Olsavszky I. jelzéssel
Hegyvidéki táj, 1891
olaj, vászon
31*38 cm
j.j.l.: Olsavszky I. 891
Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 56. kép, keret nélkül