264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Kalapos önarckép, 1942

1020. Gács György, Zartler (Budapest, 1914 - Budapest, 1978)

Kalapos önarckép, 1942

olaj, vászon

61*51 cm

j.j.f.: Z. Gács 42

Kiállítva: Nemzeti Szalon 100. Csoportkiállítás (Fiatal Művészek), Budapest, 1944. április 2-16. (kat. 69., Kalapos férfi)