1020. Gács György, Zartler (Budapest, 1914 - Budapest, 1978)
Kalapos önarckép, 1942
olaj, vászon
61*51 cm
j.j.f.: Z. Gács 42
Kiállítva: Nemzeti Szalon 100. Csoportkiállítás (Fiatal Művészek), Budapest, 1944. április 2-16. (kat. 69., Kalapos férfi)