264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Falusi mulatság, 1930

947. Hanna Mela (Arad, 1892 - 1972)

Falusi mulatság, 1930

olaj, vászon

56*76 cm

j.h.o.: Hanna Mela 930

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 66. kép; Feltehetően kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, A "Derű a Művészetben" kiállítás, Budapest, Műcsarnok, 1939. március-május (kat. 47., Falusi lakodalom)