264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Akt szabadban

924. Réthy Zsuzsa, Hazai (Varasd, 1899 - ?)

Akt szabadban

olaj, vászon kartonra ragasztva

70*80 cm

j.b.l.: H. Réty Zs.

sérült