264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Sofőrök

1215. Szathmári Agneta (Ágnes) (Szatmárnémeti, 1932 - ?)

Sofőrök

olaj, vászon

66*87 cm

j.j.l.: Sz. A.

keret nélkül