264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Legelésző tehenek

1058. Papp jelzéssel, 20. sz. eleje

Legelésző tehenek

olaj, vászon

50*57,5 cm

j.j.l.: Papp…