235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Váza

1309. Váza

Zsolnay gyár, Pécs, 1880-90 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, jelzett az alján: máz alatti családi jel, öttornyos Zsolnay Pécs, nyakán kis hajszálrepedéssel

m: 22 cm