1337. Kaspó
Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. eleje, savmaratott eozinmázas fehércserép, jelezve az alján: domború körpecsét formaszám: 644, peremén restaurálással, kis sérüléssel
d: 22 cm, m: 17 cm