1446. Teáskanál, 6 db
Pest (?), 19. sz. vége, 800 ezrelékes ezüst, "I. G." (?) és 1 db-on "HL" mesterjegy, hegedűtok variáció formájú nyelek, vésett grófi LM monogrammal
176 g; h: 16 cm