235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Asztalközép

1562. Asztalközép

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, töredékes mesterjegy, négy golyó lábon ovális kalapált test, bordás hólyagolt díszítéssel

543 g; 34*26,5*5,5 cm