235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Álló óra

963. Álló óra

magyar, 19. sz. második fele, tömör diófa tok, faragott, aranyozott díszítéssel, háromsúlyos szerkezet, arab számos fém számlappal, működik

m: 255 cm