235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó

1428. Gyertyatartó

Budapest, 20. sz. eleje, 1966-1999 közötti utólagos fémjel, 800 ezrelékes ezüst, sas madaras lábakon emelt, szögletes talp, oroszlánfejekkel díszítve, váza alakú száron, vésett LRV tulajdonosi

652 g; m: 41 cm

monogram, gépi véséssel, csészén: V. MAYER bélyegzővel, sérült