1541. Teáskanna
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "BI" ismeretlen mesterjegy, art deco stílusú, bordázott díszítéssel, fül izoláló kaucsuk gyűrűkkel
842 g; m: 19 cm