235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tsakli

938. Tsakli

Tibet vagy Mongólia, 19. sz. vége, ásványi festékkel festve, aranykontúrozással, az Oroszlánarcú Dakini és kísérői ábrázolással, hátoldalán jelzett

9,5*8,3 cm