1287. Két kiöntő és három tálka
Bécs, 19. sz.közepe, festett, aranyozott porcelán, talpakon máz alatti kék jelzet és 39-es benyomott számozás, 62-es festőszám, sérülésekkel
m: 15-16,5 cm; d: 13 cm; h: 12,5 cm