1484. Cukordoboz
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Péter Testvérek mesterjegy, négy öntött lábon öblös test, bordázott felülettel, rózsás tetődísszel
335 g; 11,5*13*11 cm