1461. Füles tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel 1966-1999 közötti budapesti jeggyel honosítva, 800 ezrelékes ezüst, Gedliczka et Söhne mesterjegy, keskeny téglalap forma, hengerelt, kalapált
460 g; 46*15 cm