767. Talpas emlékpohár
magyar, 19. sz. második fele, csiszolt, köszörült, rubinpácolt üveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, koronás magyar címerrel, "Éljen a haza" felirattal, aranyozása kopott
m: 19 cm