259. Néprajzi tárgyak > Talpas emlékpohár

767. Talpas emlékpohár

magyar, 19. sz. második fele, csiszolt, köszörült, rubinpácolt üveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, koronás magyar címerrel, "Éljen a haza" felirattal, aranyozása kopott

m: 19 cm