236. 19-20. századi festmények és bútorok > "Jeges út", 1970

139. Uhrig Zsigmond (Szentendre, 1919 - Vác, 1993)

"Jeges út", 1970

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: Uhrig Zsigmond 1970