236. 19-20. századi festmények és bútorok > Téli táj gémeskúttal, 1923

141. Lándory Mózes (működött a nagybányai festőiskolában 1923-ban)

Téli táj gémeskúttal, 1923

olaj, vászon

36*47 cm

j.j.l.: Lándory M. 1923