236. 19-20. századi festmények és bútorok > Huszárok hóesésben

52. Burchard Bélaváry István (Mád, 1864 - 1933)

Huszárok hóesésben

pasztell, vászon

74*100 cm

j.b.l.: Uzsok B. Bélavári

sérült