460. Pap Géza (Ungvár, 1883 - ?)
Út a házak között, 1920 körül
akvarell, pasztell, papír
430*290 mm
j.j.l.: Pap Géza, Feltehetően kiállítva: Pap Géza festő gyűjteménye és Fémes-Beck Vilmos szobrász emlékkiállítása, Budapest, Belvedere, 1923. március 11-25. (kat. 139. Hűvösvölgyi út, pasztell)