502. Holló László (Kiskunfélegyháza, 1887 - Debrecen, 1976)
Kislány napernyővel, 1938
olaj, falemez
74*50 cm
j.j.l.: Holló L. 938, Egykor Sarkadi András gyűjteményében, BÁV 29/115