509. Csáki - Maronyák József (Orosháza, 1910 - Budapest, 2002)
Csendélet", 1947
olaj, vászon
100*80 cm
j.j.l.: Csáki - Maronyák 947, h.o.: Fővárosi Képtár Kiállítási címkével, Kiállítva: Képzőművészeti, Iparművészeti és Fotó Kiállítás, Budapest, Fővárosi Képtár, 1948. január 3-22. (kat. 196. Csendélet, olajf. 1500.-)