280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Csónak kikötőben, 1929

540. Gáborjáni Szabó Kálmán (Debrecen, 1897 - Budapest, 1955)

Csónak kikötőben, 1929

akvarell, papír

110*235 mm

j.j.f.: G.S.K. 1929